Renovácia a realizácia návrhu interiéru automobilov, doplnkov a koženého čalúnenia


Interiéry automobilov podľa priania


Kožený interiér auta

Design interiéru automobilu

Oprava a renovácia interiéru aút

Nové materiály otvárajú nové možnosti – aj v dizajne interiéru vašeho automobilu. Naša firma sa zameriava na úpravy interiérov osobných aut na mieru podľa priania zákazníka, môžeme ponúknuť kompletné prešitie interiéru vozidla, a nielen zmenou farebného prevedenia, ale taktiež zmenou materiálu, v spojení s elegantným dizajnom vytvoríme jedinečnú atmosféru vo vašom vozidle.
Ponuka je veľmi široká ako vo farebných prevedeniach látky, tak aj vo farebných prevedeniach kože a všetko podčiarkuje jedinečné a nezameniteľné zošitie v rôznych odtieňoch farby v ktorých si budete priať mať interier auta. Použité materiály sú tej najvyššej kvality určené pre automobilový priemysel.

Detaily koženého čalunenia automobilu

Dôraz na detail interiéru

Detailné a jedinečné riešenie dizajnu interiéru

Zaujímame sa taktiež o renovácie volantu obšitím kvalitnými materiálmi, podľa návrhu majiteľa automobilu. Volanty a jeho veľkosť, tvarom a prevedením či kvalitou použitého materiálu neposudzujeme iba očami, ale hlavne vnímame rukami, tak im doprajte kvalitné materiály a farebnosť, ktoré sa vám páčia.

Auto audio systém

Ctíme trendy a originalitu

Plníme Vaše predstavy a sny

Trendom v automobilovom svete je individualistický štýl. Na čo je spotrebiteľ už zvyknutý v osobnom aute je multimediálna audio sústava alebo na prepojenie mobilného telefónu s vašim autom ste už dávno zvyknutý. Teraz presuňte do vášho auta predstavy, ilúzie a sny a do akéhokoľvek aj tej najnižššej triedy, alebo do toho najluxusnejšieho dajte kus umenia a samého seba.
Každá vaša predstava je individuálna a preto tak k tomu pristupujeme, neváhajte nás kontaktovať, radi vám na naše dotazy odpovieme a poradíme a nájdeme to, čo hľadáte.

Interiér aut veteránu

Veteráni a renovácie interiéru

Oprava, renovácia a úprava interiéru aut veteránov

Renovujeme, opravujeme interiéry starých aut, veteránov nech už je interiér látkový alebo v koži. Vo vašom veteráne vymeníme čalúnenie za nové v rovnakom štýle, aké bolo pôvodné, potiahneme kožou všetko čo bolo potiahnuté kožou, poprípade potiahneme kožou čokoľvek podľa priania zákazníka.
Dokážeme renovovať automobily, (veterány) ktoré sú reštaurované, určené pre zberateľov, pre ľudí, ktorý majú radi kvalitné autá, ktoré tvorili naše sny a históriu a zostanú v našich srdciach ako vzpomienka na umenie ľudí, ktorý vedeli dať autám výnimočnosť.
Medzi naše záujmi patria aj renovácie a opravy striech kabrioletov všetkých dostupných značiek na našom trhu.