Renovácia a opravy palubných dosiek automobilov po vystrelení airbagov


Renovácia - opravy palubných dosiek


airbag srs

Palubné dosky a airbagy

Oprava a renovácia palubných dosiek

Zameriavame sa na opravy a renovácie palubných dosiek systému SRS (Supplemental Restraint System po vystrelení airbagov). Opravy palubných dosiek prevádzame ako jedny z mála na trhu z originálnych materiálov, ktoré sú používané v automobilovom priemysle. Vieme opraviť až 95% poškodených palubných dosiek najrôznejších značiek aut. Palubným doskám navraciame ich pôvodný vzhľad a funkčnosť, prípadne ich dokážeme upraviť podľa priania zákazníka, možná je napríklad zmena farby povrchu, materiálu palubnej dosky.

airbag srs

Palubné dosky automobilov

Airbag zásadný prvok bezpečnosti

Airbag je zásadným prvokom pasívnej bezpečnosti každého auta. Pri aktivácii airbagu dôjde k porušeniu krytu airbagu na vopred určených miestach. Náš tým dokáže opraviť a renovovať palubné dosky po vystrelení vaku airbagu z palubnej dosky auta.

Po nehode a aktivácii airbagu už nemusíte kupovať nové originálne diely, ktoré sú finančne nákladné. Pre opravu palubnej dosky auta použijeme vašu pôvodnú palubnú dosku (originál so sériovým číslom VIN, rokom výroby, atď...) a vyhnete sa tak pri prípadnom predaji auta možným špekuláciám o poskladaní auta z viacerých častí.

Dôrazne upozorňujeme, že prevádzame iba opravu palubnej dosky. K správnej funkcii prípadne ďalej namontovaného airbagu je potrebné odborné zapojenie k riadiacej jednotke (kabelážou, čidlami), ktoré vytvárajú jeden funkčný celok. Nesprávne zapojený airbag automobilu môže viesť k nesprávnej funkcii airbagu.

airbag srs

Opravy po vystrelení airbagu

Záruka po oprave palubnej dosky

Na naše opravy palubných dosiek automobilov poskytujeme záruku na používaný materiál. Po prevedenej oprave palubnej dosky auta si ju môžete dokonca nechať znovu osadiť aibagmi (pokiaľ nieje palubná doska auta zničená po havárii tak, že ju nieje možné osadiť airbagom). Uvedomujeme si značné riziko, aké je s týmto spojené, a preto pristupujeme ku každej oprave s maximálnym nasadením a pozornosťou.
Tým ľudí, ktorý prevádza opravy palubných dosiek automobilov, tvoria preškolený ľudia rozumejúci svojmu remeslu. Každú palubnú dosku pred opravou preveríme či je vhodná pre ďalšie použitie a navrhneme optimálne riešenie opravy. Na naše opravy máme “know-how”.

airbag srs

Nevhodné postupy opravy

Nesprávne voľby opravy palubných dosiek

Na trhu existuje mnoho firiem, ktoré ponúkajú lacné záslepky airbagov, lepia palubné dosky automobilov, povrchy palubných dosiek automobilov neodborne upravujú, tak aby palubná doska auta vyzerala ako pred vystrelením airbagu.
Veľakrát vam však nedokážu povedať, čo sa stane s airbagom a opravenou palubnou doskou kokpitu auta pri prípadnej havárii. Či namiesto ochrany osoby airbagom, nedôjde práve naopak k zraneniu cestujúceho odletujúcim kusom palubnej dosky auta.

Ak máte otázky, tak nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.
Radi vám zodpovieme podrobnosti a podľa rozsahu poškodenia i cenu opravy. Naša cena je vždy mnohonásobne nižšia, než pri zakúpení novej palubnej dosky od výrobcu a dokonca lacnejšia než palubná doska z vrakovísk, o ktorých naviac nemáte informácie o pôvode a ich histórii.